Strony: << 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 19 >>   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Głupie teksty.  (Przeczytany 143986 razy)
19piercing91
Użytkownik

Tattoo & Body Piercing Hollway Ink,North London

Ignoruj
« Odpowiedz #200 : Lipiec 18, 2009, 20:52:46 »

hm..moze nie z cyklu smieszne texty a smieszne sytuacje:
siedze sobie z siostra w barze dzisiaj i pare stolikow od nas siedza jakies 2starsze i jedna mloda paniusia.
Zywo dyskutuja o moim uchu (po portugalsku  ale ciezko nieskumac skoro pokazuja palcem)patrza sie na mnie bezczelnie itp.
Podchodze do nich i pytam po angielsku czy chca mnie zapytac jak to dziala czy cos, bo nieladnie tak na kogos palcem pokazywac, te urazone udaja ze nierozumieja
no dobra, wrocilem do stolika a te znowu pluchem mi wymachuja na temat kolcow w polikach,
akurat wychodzilm z barupodchodze do nich ,kucam kumpel wyciaga aparat i z 2min robi nam foty hahah
jeszcze w zyciu tk zawstydzonych babek niewidzialem!
widok bezcenny
juz wiem jak postepowac z nachalnymi xD

DIY scarifications

dermal punching
neck tattoo

hand tattoo

@ DIY Ampallang.Frenum.Hafada <3

44mm 20mm earlobe

6mm septum
conch's 4mm

and other 20piercing's
Chichot
Zlosnica
Gość

Ignoruj
« Odpowiedz #201 : Lipiec 18, 2009, 22:13:46 »

Moje modyfikacje są może i niewielkie, ale jakby nie patrzec rzucające się w oczy Mrugnięcie Komentarze są następujące Babcia moja lat 85: Bo ty Natalko to najnormalniej ze wszystkich moich wnuczek wyglądasz i tak elegancko się ubierasz (moja siostra i kuzynka nie mają żadnych modyfikacji, a ja ubrana akurat byłam w  sukienkę w czaszki i byłam u babci po raz pierwszy od momentu założenia fleszy 12 mm)
Mama lat 55: ej kiedy w końcu zrobisz sobie ten tatuaż na szyi
Dzieci w przedszkolu: a dlaczego pani ma różowe włosy
Moje dzieciątko jak dołożyłam sobie jeszcze jaskrawy fiolet na głowie: teraz mamusiu jesteś ładna (czyli wcześniej byłam brzydka??)
Konkubent przy każdym moim nowym pomyśle: aha...
A ludzie na ulicach... kto by się swołoczami przejmował... niech się chamstwo patrzy jak się szlachta bawi  Jęzor

serce nie sadysta... kiedyś przestanie bic
esemoka
Użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #202 : Lipiec 19, 2009, 00:58:03 »

choć aktualnie posiadam jedynie labreta, jadąc z nanką (vetical labret) tramwajem, doznałyśmy szoku kiedy laska siedząca krzesełko w krzesełko obok nas rzekła do swojej koleżanki, patrząc nam w oczy, 'że ona to by tak sobie kurwa nie zrobiła. a fe!'. myślałam, że fikne baranka. im to nawet już widły wieśniaka z butów wyrastały! ah
foamy
Użytkownik

Homo bimbrownikus

Ignoruj
« Odpowiedz #203 : Lipiec 19, 2009, 23:37:19 »

mój stary stwierdził, że industrial to taki 'murzyński' kolczyk/akcent Rogal , ale po nim spodziewałam się gorszego komentarza :P pewnie coś debilnego w stylu, że se mogę firankę zawiesić Rogal
jeśli założyła bym septum (w planach), to na bank będą komentarze że to przez muzykę którą słucham i że pewnie chcę być jak szatan lol2 Jęzor , albo cool i dżezi :P szkoda gadać
zastanawiam się czy zakładać więcej kolczyków (przynajmniej septum i ear mohawk), bo nie wiem jak na to zareagują na studiach i w pracy :( , a te 2 rzeczy niedługo będę musiała rozpocząć... są niestety ludzie i parapety i chyba nie warto mieć problemów przez jakiegoś kretyna ;P

Das lolwuten
revolutioon
Użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #204 : Lipiec 20, 2009, 11:59:35 »

zastanawiam się czy zakładać więcej kolczyków (przynajmniej septum i ear mohawk)
septum przecież można schować :) /ot
nikt
Administrator
Użytkownik

« Odpowiedz #205 : Lipiec 20, 2009, 12:26:35 »

są niestety ludzie i parapety i chyba nie warto mieć problemów przez jakiegoś kretyna ;P

ten tekst pasuje jak ulał do nazwy tego tematu Mrugnięcie
cioootka
Gość

Ignoruj
« Odpowiedz #206 : Lipiec 21, 2009, 11:35:50 »

moja mama często powtarza jak np przypomni się jej podwieszanie "dziecko w kogo ty się z tym wrodziłaś..."  Rogal

"Nie ma bardziej fatalnego błędu niż to, że ktoś używa większość swojego życia na zarabianie na życie."
bleachs
Użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #207 : Lipiec 22, 2009, 00:26:58 »

pewnie w sasiada Jęzor
sry za off
rudson
Użytkownik

ideał :)

Ignoruj
« Odpowiedz #208 : Lipiec 22, 2009, 15:31:32 »

ja ostatnio stałam się przedmiotem uwielbienia dla siostrzeńca mojego lubego (trzylatek):
M: a co Ty masz na czole? (brew)
ja:kolczyk:)
M:a w nosie?
ja:tez kolczyk
M:a to tak na wylot?
ja: no tak
M:to jak wyciagniesz bedzie dziura....?
ja: no tak (ale jestem gadatliwa;p)
M: wooow, a będę mógł zobaczyć co jest po drugiej stronie?
xD

potem laził za mną cały dzień i zadawał 1000 pytań na minutę :P a jak zobaczyl 6stkę w uchu to juz w ogóle zgłupiał :) slodziak :)

all I want to do is be more like me and be less like you
tac_jana
Użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #209 : Lipiec 22, 2009, 19:42:53 »

potem laził za mną cały dzień i zadawał 1000 pytań na minutę :P a jak zobaczyl 6stkę w uchu to juz w ogóle zgłupiał :) slodziak :)

moja kuzynka w 8mm wkładala mi palce bo nie wierzyla ze to takie dziury... i ciagle lazila co zobaczyla mnie to łaaaał Monika jakie masz kolczyki ;D
Kropka_w_paski
Użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #210 : Lipiec 23, 2009, 10:39:33 »

starszymi ludźmi się z reguły nie przejmuję, choć w sumie to oni są milsi od polskiej złotej młodzieży, która kozacko podchodzi i błotem obrzuca, a potem na z kumplami uciechę.
Moja babcia stwierdziła (gdy zrobiłam sobie drugi kolczyk w wardze) "z jednym to cie kochałam... teraz już nie", po zrobieniu sobie trzeciego powiedziała " z dwoma to cie kochałam... teraz juz nie" XD
Najfajniejsze są małe dzieci. Ostatnio przechodząc przez dział dziecięcy w H&Mie taki chłopczyk złapał mamę za rękę i z takim mega wytrzeszczem "mama mama! a czemu ona ma zielone włosy" i został stać z rozdziawioną buzią ^^ urocze to było Chichot

* PUF!*
degustatorka
Użytkownik

..bo otworem stoją wszytskie bramy..

Ignoruj
« Odpowiedz #211 : Lipiec 23, 2009, 10:55:57 »

popieram małe dzieci są prze słodkie pod tym względem!!!

jak kuzyneczka zobaczyła mnie z różowymi dreadlockami to cały zcas się pytała czy na nastepny dzień też je będę miała i czy bedzie sobie mogła warkocze z nich porobić..

albo jak robiłam sobie expandery z modeliny...to ona za każdym razem pytała się czy tez jej zrobie takie kolorowe kolczyki:PPi nawet poszła na układ że mogą byc takie grube:PP
ka_tie
Użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #212 : Lipiec 23, 2009, 16:05:38 »

Moja babcia stwierdziła (gdy zrobiłam sobie drugi kolczyk w wardze) "z jednym to cie kochałam... teraz już nie", po zrobieniu sobie trzeciego powiedziała " z dwoma to cie kochałam... teraz juz nie" XD

zajebiste Chichot
u mnie też, jak już jest coś nowego, to najpierw muszą pogadać, przyzwyczają sie, a poźniej po następnych kolczykach narzekają narzekają i po jakimś czasie cisza już.
KrólTrefl619
Użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #213 : Lipiec 31, 2009, 21:32:18 »

Ja sam uwielbiam zadawać (ale liczy się tylko piercingu) "Przechodziłeś kiedyś przez bramkę na lotnisku?" ;]
A "Bolało?" jakoś zaczęło być oklepane, bo ludzie dali se z tym spokój.
Mój stary na pomysł wydziarania sobie karabinu nad uchem:
"A może jeszcze chuja na czole?" Chichot
Kusząca propozycja...
 Rogal
sylwan87
Użytkownik

HOMOMACHOMETRO ;P

Ignoruj
« Odpowiedz #214 : Sierpień 01, 2009, 00:01:12 »

Ja kiedyś jadąc tramwajem (skacowany w chuj) otwieram oczy i widzę pomarszczona twarz z wielkimi galami która się bezczelnie gapi (mocher) wiec coś tam powiedziałem że tak nie wypada itp, ale to nie pomogło wiec zrobiłem z zaskoczenia takie małe BUU pani prawie spadła z krzesła i na mnie oburzona co to za młodzież itp ,a jakaś pani z boku do niej: A co ty kurwa myślisz jak byś się tak na mnie gapiła to chyba bym ci przywaliła Chichot
Cały tramwaj w śmiech:P

Inna sytuacja to kiedyś w miasteczku u rodziców (duża wieś:P) wchodzę do sklepu i też mocher się gapi wiec wywiązała się gatka i w końcu mówię że tym się zajmuję więc tak wyglądam a ona do mnie to w cyrku występujesz?
więc żeby nie pozostac dłużnym pytam czy ona w muzeum pracuje bo wygląda jak eksponat:D
Pani nie robiąc zakupów wyszła ze sklepu:D

Zabij jedną osobę będziesz mordercą
Zabij milion będziesz królem
Zabij wszystkich będziesz BOGIEM

Zabić człowieka jest bardzo łatwo
dlatego to takie niebezpieczne.
SmyrSmyr
Użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #215 : Sierpień 01, 2009, 01:16:32 »

"Przechodziłeś kiedyś przez bramkę na lotnisku?" ;]
zaczęłam piszczeć, ale o dziwo była to klamra od paska, a nie kolce :P

mój tatuś co jakiś czas mówi mi, że przewierci mi głowę na wylot i po dwóch stronach przykręci śruby tak mocno, żebym nie mogła odkręcić :)

co do babć, to moja (lat 83), jak zobaczyła mnie z labretem, zapytała tylko: `dziecko, jak Ty się będziesz całować?!` musiałam jej tłumaczyć, że jakoś nie mam z tym problemów :P

co do dzieci, siostra mojej przyjaciółki (lat 5), siedząc mi na kolanach, pokazuje na labret:
- co to jest?
- kolczyk
- fuuuuj, weź to!
kocham ją bezgranicznie :)

I'm sorry, God is busy now, so how can I help you?
KrólTrefl619
Użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #216 : Sierpień 02, 2009, 17:00:26 »

zaczęłam piszczeć, ale o dziwo była to klamra od paska, a nie kolce :P

Buhahahaha ostatnia rzecz, której bym się spodziewał :] :] :]

Moja matka (38 L.): "Ej, chyba zrobię sobie kolczyk w języku"
Ja: <szok> Co?

To trochę z innej beczki, ale mnie tym dzisiaj rozjebała na plecy. Oczywiście jak już pierwsze zszokowanie minęło obiecałem jej, że pójdziemy do studia i ja za to zapłacę Chichot
frigg
Gość

Ignoruj
« Odpowiedz #217 : Sierpień 22, 2009, 20:34:22 »

Moja babcia (rocznik '27)ma stały tekst do każdego pojawiającego się kolczyka.."w dupie se jeszcze zrób"
Pani dr ostatnio na mnie naskoczyła, powiedziała, że dostanę raka, że nosze jakiś gówniany metal i umrę od tych kolczyków jak ich nie wyciągnę! [łooooo...!]  Co?
Koteck
Gość

Ignoruj
« Odpowiedz #218 : Sierpień 22, 2009, 22:39:23 »

teraz mam niebieską grzywkę i niedawno taka starsza babka specjalnie się przesiadła w autobusie żeby siedzieć naprzeciwko mnie i gapiła się tak na maksa natrętnie. Powiedziałam że to żenujące, ona się obejrzała tak sztucznie za siebie jakby to nie było do niej, to wrzasnęłam ,,BUUU!!" i przesiadła siegdzieś indziej..
19piercing91
Użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #219 : Sierpień 23, 2009, 03:13:30 »

jade busem, wsiada jakas gwiazda w zoltych wlosach  z odrostami ze swoim bojem w ortalionowym dresiku z zeszlorocznej kolekcji najka siadaja naprzeciwko (,oczywiscie wydaje im sie iz sa jedynymi polakami w londynie)
chlopak mowi do laski-ej,zobacz na tego idiote..
laska:dobrze ze my w polsce niemamy takich dziwolagow
-ja O.o
smiech
-ci zestresowani,
no to ja do nich, ktora godzina( po polsku)
ci sie patrza na siebie zmieszani fchuj
na nastepnym przystanku wysiedli

Mrugnięcie Mrugnięcie
agrafcyk
Użytkownik

"skończ waść, wstydu oszczędź!"

Ignoruj
« Odpowiedz #220 : Sierpień 25, 2009, 01:18:50 »

najgłupszą rzecz jaką kiedykolwiek słyszałam to jak laska podeszła do mojej koleżanki na przystanku po czym wskazała na jej dwa labrety i spytała się: to jest na magnes? po czym gdy dowiedziała się, że to kolczyk nie na magnes zapytała: a kto Cię tak skrzywdził? :P

mam wytatuowany kod kreskowy na karku i w lato jak siedzę w autobusie to słyszę ciągle to samo pytanie: czy jak przechodzę przez bramkę w marketach to czy piszczą? <ściana>

mam wyebane Chichot
Anima_Sola
Użytkownik

The unDEAD

Ignoruj
« Odpowiedz #221 : Sierpień 25, 2009, 12:50:35 »

ja zawsze odpowiadam, że jestem zakodowana na śląską wędzoną:)

Please, forgive me my language.
misiek54
Użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #222 : Sierpień 25, 2009, 17:14:45 »

to jest na magnes?

najstarszy menelski tekst do wykolczykowanych lasek: -ej mala, mozna cie wyrwac na magnes?

http://misiek54.getphoto.pl

misiek54 nie odpowiada na pytania pokrywające się z tematyką forum. szczególnie na gg i pm
19piercing91
Użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #223 : Sierpień 25, 2009, 17:33:04 »

dobrze ze niejestem laska.
agrafcyk
Użytkownik

"skończ waść, wstydu oszczędź!"

Ignoruj
« Odpowiedz #224 : Sierpień 25, 2009, 17:40:12 »

wcale nie taki menelski... zazwyczaj dresy w autobusie chamsko drą mordę, że szkoda, że akurat nie mają magnesu.
buractwo do potęgi  Zły
Strony: << 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 19 >>   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: